Skip to main content

Buvęs Seimo narys Algis Čaplikas išrinktas Projektų ekspertizės ir gaisro saugos įmonių asociacijos (PEGSĮA) prezidentu.

Šiame poste jis pakeitė UAB „Statybos projektų ekspertizės centras“ direktorių Almantą Indriliūną, kuris asociacijai vadovavo nuo pat jos įsikūrimo 1999 metais.

„Labai vertiname didelę Algio Čapliko patirtį, visų pirma, jo darbo aplinkos ministro pareigose. Tikimės, kad besikeičiant statybos sektorių reglamentuojantiems teisės aktams jam pavyks išryškinti statybos projektų ekspertizės reikšmingumą ir toliau racionalizuoti gaisro saugos normatyvus“, sako A. Indriliūnas.

„Daug metų dirbęs įstatymų leidyboje, džiaugiuosi turėdamas galimybę dabar į tuos pačius procesus pažvelgti iš įvairiais teisės aktais reguliuojamų subjektų varpinės. Aktyviai veiksime, kad valdžia priimtų racionalius ir verslui naudingus sprendimus“, sako A. Čaplikas.

Seimo nariu jis buvo išrinktas 1996, 2004 ir 2008 metais. Per savo ilgą politinę karjerą jis yra dirbęs Seimo pirmininko pavaduotoju ir pirmuoju pavaduotoju, Aplinkos ministru ir Sveikatos apsaugos ministru.

Pastaruoju metu A. Čaplikas individualiai vertėsi verslo konsultacine veikla.

PEGSĮA vienija statybos projektų ekspertizės, gaisro saugos projektavimo ir konsultavimo įmones, atstovauja savo nariams valstybės institucijose bei siekia kelti ekspertų ir gaisrinės saugos projektuotojų prestižą visuomenėje.

Dabar asociacijai priklauso 11 bendrovių ir vienas mokslo institutas, kurie veikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Telšiuose.