Nariai

„Statybos projektų ekspertizės centras“

Direktorius Almantas Indriliūnas, almantas@ekspertize.com

„Statybos inžinierių grupė“

Direktorė Laima Indriliūnienė, laima@ekspertize.com

„Klaipėdos ekspertizė“

Direktorė Romualda Remezienė, direktorius@klaipedosekspertize.lt

„Statybos ekspertų biuras“

Direktorius Mantas Rimėnas, mantas@sebekspertize.lt

„Ekspertika“

Direktorė Vileta Karpavičinė, vileta@ekspertika.lt

„Pastatų konstrukcijos“

Direktorius Jonas Šarakauskas, info@p-k.lt

„Banduva“

Direktorius Dainora Kurlienė, banduva@banduva.lt

„Levoriškis“

Direktorius Giedrius Taraškevičius, levoriskis@tdd.lt

„Rockwool“

Techninis vadovas Andrius Buska, andrius.buska@rockwool.com

Projektų vadybininkas Stanislavas Goldyckis, stanislavas.goldyckis@rockwool.com

"Darbasta"

Direktorius Valdas Pletas, valdas.pletas@darbasta.lt

„Primum Gruop“

Direktorius Renatas Masialskis, info@primum.lt